KONST / Litografier / Färglitografi 6867496
*
nr 686 7496
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 85/500, ca 45x50 cm
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 mars 2011
kl 17:14:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/3 11:55:51
1
350 kr
12/3 12:54:48
2
500 kr
12/3 16:35:49
1
800 kr
12/3 16:38:55
2
1.000 kr
13/3 14:59:40
1
1.000 kr
13/3 15:02:53
1
1.200 kr
14/3 14:24:33
2
1.600 kr
14/3 14:28:39
1
1.400 kr
14/3 14:31:34
1
1.600 kr
14/3 15:08:17
2
Vinnande bud
14/3 16:23:51
1
1.700 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders hultman färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
2019 Färglitografi
Birgit Broms (1924-2008), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:13
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53
*
nr 686 7496
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 85/500, ca 45x50 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 mars 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/3 11:55:51 | 1 | 350 kr |
12/3 12:54:48 | 2 | 500 kr |
12/3 16:35:49 | 1 | 800 kr |
12/3 16:38:55 | 2 | 1.000 kr |
13/3 14:59:40 | 1 | 1.000 kr |
13/3 15:02:53 | 1 | 1.200 kr |
14/3 14:24:33 | 2 | 1.600 kr |
14/3 14:28:39 | 1 | 1.400 kr |
14/3 14:31:34 | 1 | 1.600 kr |
14/3 15:08:17 | 2 | Vinnande bud |
14/3 16:23:51 | 1 | 1.700 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders hultman färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38 -
2019 Färglitografi
Birgit Broms (1924-2008), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:13 -
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53